Корзина
1 отзыв
Гідроізоляція-ІФ
+380 95 409 67 33

Гідроізоляційна добавка для цементно-піщаних розчинів ADINOL-DM

  • В наличии

Цену уточняйте

+380 95 409 67 33
магазин
  • График работы
  • Контакти
Гідроізоляційна добавка для цементно-піщаних розчинів ADINOL-DM
Гідроізоляційна добавка для цементно-піщаних розчинів ADINOL-DMВ наличии
Цену уточняйте
+380 95 409 67 33
магазин

Описание

ADINOL-DM - рідкий додаток, який забезпечує водонепроникність цементних розчинів і бетону. Підвищує пластичність і запобігає формування порожнин і розшарування розчинів. Підвищує стійкість корозійно-активним речовинам. Водонепроникність досягається завдяки рівномірному розподілу активних водовідштовхувальних реагентів в тілі розчину.Додавання ADINOL-DM дозволяє запобігти руйнуванню розчину, викликаному вологістю. Значно підвищує термін служби будівельних елементів.

Застосування: Застосовується для приготування водонепроникних цементних розчинів, штукатурок і бетону. Застосування добавки в залізобетоні (в несущих елементах конструкції) рекомендується тільки в тому випадку, якщо в проекті буде враховано склад бетону.ADINOL-DM може додаватися:

у воду для змішування під час приготування бетону або розчину,у готову суміш безпосередньо перед її використанням. У такому разі для рівномірного розподілу ADINOL-DM в суміші необхідно додатково перемішувати розчин протягом 4-5 хвилин.

Дозування:

Для цементних розчинів: 1 кг на 100 кг цементу.Для бетону: 0,8 кг на 100 кг цементу.

Вказівки:

Перед застосуванням ретельно перемішати. Осад не є дефектом.Перевищення дозування викликає уповільнення схоплювання і зменшує кінцеву міцність бетону.

Характеристики

Основные
Производитель  Isomat
Страна производительГреция
УпаковкаКанистра
Вага1 кг

Информация для заказа

  • Цена: Цену уточняйте